מודול ניהול לידים

מערכת ניהול לידים – מודול ניהול הלידים בתוכנת רפיד PRO, מאפשר קליטה וניהול לידים ממקורות שונים ובאופן אוטומטי. 

ניתן לקלוט לידים מקבצי EXCEL, קבצי CSV או ע"י תהליך הדוגם תיבת דואר, מעבד הודעות ליד ומחלץ מהן את המידע הרלוונטי.

המערכת גמישה ומודולרית ומאפשרת הגדרה עצמאית של מבנה קבצי EXCEL ו-CSV, לדוגמה, ניתן להגדיר ששם פרטי נמצא בעמודה A וטלפון בעמודה D.

המערכת מאפשרת טיפול יעיל ומהיר בלידים הנכנסים, ומאפשרת מענה מהיר יותר מאשר המתחרים. כל ליד נכנס, מאומת מול מאגר הלקוחות הקיים, ובמידה והנו תואם לקוח קיים, המערכת מקשרת אוטומטית את הליד ללקוח.

ניתן לנהל מעקבים והתקשרויות ברמת הליד, עוד בטרם הפיכתו ללקוח במערכת.

למערכת הניהול יכולות מתקדמות להקצאת לידים לנציגים. ברמה הבסיסית, המערכת מאפשרת הקצאה ידנית או אקראית, וברמה המתקדמת מאפשרת ניהול משמרות המקצה אוטומטית, כך שלידים מוקצים רק לנציגים הנמצאים באותו רגע נתון במשמרת, תוך חלוקת העומסים ביניהם.

ניתן להגדיר תגמול נציגים לסגירת עסקאות וקביעת פגישות ע"פ מדרג ולקבל ריכוז מסודר של העמלות לכל הנציגים.

לכל ליד ישנם מספר פרמטרים המעידים על הסטטוס שלו: סטטוס הטיפול בו, פעילות עתידית (מעקב/פגישה), מספר התקשרויות שבוצעו אליו.

כמו כן, מאפשר המודול משלוח הודעת SMS ללידים, בין אם מעוניינים לשלוח להם מסר פרסומי, או פשוט להודיע להם שניסינו לתפוס אותם ללא הצלחה ונשמח אם יחזרו אלינו. למערכת יכולת מובנית של רשימה שחורה – מספרי טלפון המזוהים עם גורמים שאיננו מעוניינים להכניס למאגר. הלידים יקלטו ומיד יתויגו כליד השייך לרשימה השחורה (בדומה לדואר זבל בדואר אלקטרוני).המערכת מאפשרת שלל חתכים לצורך ניהול מאגר הלידים וכן לצורך התחשבנות עם ספקי לידים.

מגוון דו"חות לרשותכם: 

דו"ח שרשרת מכירות: מציג תקופה לבחירה, הלידים שהתקבלו, מי הנציג המטפל,האם נקבעה פגישה והגיע אליה או לא, האם נסגרה עסקה ומה עלות ההצעה וכן מה שולם עד כה

דו"ח בקרת לידים, דו"ח יעילות מדיה, דו"ח ביצועי נציגים ועוד ועוד..

 

פתיחת צ'אט
שוחח\י איתנו
איך נוכל לעזור לך?