תוכנה לניהול מרכז הידרותרפיה – רפיד וואן

תארו לכם מערכת ניהול אחת שאיתה אתם יכולים לנהל את כ-ל מרכז ההידרותרפיה שלכם מכל מקום. החל מניהול יומנים ומעקב טיפולים ועד לדיווח פיננסי לכספת קופות החולים ותקשורת עם הלקוחות שלכם בווטסאפ. נשמע טוב, נכון? זה בדיוק מה שמערכת רפיד וואן מציעה לכם.

בועז אוקנין, בעלי הבריכה הטיפולית המובילה באיזור הצפון, מספר על היתרונות של רפיד וואן בניהול הבריכה הטיפולית: 
 

יכולות הרפיד וואן

יומן פגישות מתקדם

ביומן הפגישות תוכלו לנהל את כל יומני הצוות בין עם הפגישה פרטנית ו/או קבוצתית, אפשרות שיבוץ ריבוי אנשי צוות לפגישה. ניתן לפרוס פגישה מחזורית לפי כמות או תאריך סיום, על כל פגישה המטופל יקבל תזכורות אוטומטיות ויוכל להחזיר לכם אישור הגעה. עוד ביומן: ניהול רשימת המתנה, ממשק למטפל במובייל לצפייה ועדכון הופעה לפגישות ועוד.

תקשורת בווטסאפ עם הלקוחות שלכם

באמת צריך לפרט לכם למה תקשורת בווטסאפ יעילה יותר מהודעות סמס ודוא"ל? * מוצר משלים

ניהול התחייבויות קופות חולים

מודול התחייבויות מאפשר לנהל באופן מסודר כל התחייבות שמטופל מביא ולעקוב מתי התקבל ומספר אסמכתא, מאיזה קופ"ח, מספר טיפולים ומה התוקף, כמה נוצל ומה היתרה. את ההתחייבות ניתן לשייך לתכנית הטיפול אותו מציעים למטופל בכדי לנהל בקרה מסודרת יחד עם קבלת התראות.

דיווח פיננסי לכספת קופות החולים

צריכים לדווח לקופת החולים על תשלומי המטופלים? ניתן להפיק קובץ פיננסי מותאם לדרישות הקופות ולשלוח לכספת. *מוצר משלים

טפסים מקוונים והחתמה דיגיטלית - הסוף לניירת!

במערכת הטפסים של רפיד וואן תוכלו להקים ולערוך כל טופס שלכם ללא הגבלה ולהיפטר מהניירת שלכם. טופס אינטייק, מעקב טיפול, שאלון בריאות, טפסי הסכמה, סקרים ומשובים וכמובן מכתבים. תנו לצוות שלכם לתעד סיכומי טיפול מכל מקום, שלחו למטופל טופס מקוון שיוכל למלא ולחתום באופן פשוט ונח - הכל חוזר ישירות לתיק שלו.

ניהול לידים ומכירות - אף ליד לא הולך לאיבוד!

מודול ניהול הלידים חוסך לכם רכישת מערכת CRM נוספת לטובת ניהול המכירות של העסק ומאפשר לקבל בלחיצת כפתור את כל שרשרת המכירות - כמה נקלטו מכל מקור,כמה מתוכם הגיעו לפגישה, מי סגרו עסקה וכמה שילמו. כמובן שניתן לתעד כל שיחה שבוצעה, תזכורות ומשימות,ולהגדיר עצמאית תהליכי אוטומציה בכדי לחסוך בזמן ובכח אדם.

פורטל מטפלים

הצוות שלכם נמצא רוב הזמן במים ונדרש להיות מעודכן בפגישות המתוכננות ובטח בפגישות קבוצתיות כמה משתתפים ושמותיהם, הפורטל המותאם למובייל מאפשר זאת יחד עם סימון הופעה למשתתפים - כך כולם מסונכרנים בזמן אמת.

ניהול קורסים

רפיד וואן מאפשרת לנהל בעזרת כלים מתקדמים ניהול קורסים, חוגים וסדנאות, ע"י רישום מתעניינים עם הגדרת תפוסה מקס' והצגת מקומות פנויים שנותרו לשבץ, שיבוץ מדריכים וחדרים, ניהול התשלומים והפקת קבלות/חשבוניות, תקשורת עם משתתפי הקורס דרך סמס/מייל/ווטסאפ ועוד

הנהלת חשבונות וסליקת אשראי

רפיד וואן מאפשרת הפקת מסמכים פיננסיים ושליחתם דיגיטלית. קבלת תמונת מצב פיננסית בעסק, מגוון דו"חות וכן ממשק חשבשבת מובנה. פתרון הסליקה הוא דרך חברת איזיקארד המאפשר סליקה באמצעות מכשיר, שליחת לינק תשלום, ביט, הו"ק ומגוון פתרונות נוספים.

פתיחת צ'אט
שוחח\י איתנו
איך נוכל לעזור לך?