תוכנה לניהול מרפאה ומרכזים רפואיים – RapidOne

לראשונה בישראל מערכת ERP לניהול מרכזים רפואיים ומרפאות

רפיד וואן הינה פתרון לעסק עם משתמש אחד ועד מאות משתמשים, למרפאה אחת ועד רשת מרפאות, וכמובן מונגשת לכם בממשק WEB מודרני, מערכת בתצורת on-premise או ענן, הזמינה בכל פלטפורמה – מחשב אישי, טאבלט או מובייל.

Play Video

מוצרים משלימים ל RAPID ONE

פורטל לקוח

אזור אישי שבו יוכלו הלקוחות שלכם לתאם תור עצמאית, לשלם עליהם מראש, למלא טפסים מקוונים,להלות קבצים ואף לצפות בחשבוניות שלהם

מרכזיה טלפונית

מרכזיה טלפונית מהמתקדמות בשוק הכוללת ממשק לתוכנת רפיד וואן – הקפצת שיחות , תיעוד שיחות בתיק הלקוח, הקלטות ועוד

ממשק ANS

מסכים ועמדות ניהול תורים – סנכרון בין יומני רפיד ONE למערכות התצוגה במרכז לזיהוי והכוונה יעילה של הלקוחות שלכם

תוכנה לניהול מרפאה

וואטסאפ

שליחת הודעות ווטסאפ ללקוחות שלכם לתזכורות תורים,שליחת טפסים מקוונים, חשבוניות ודיוור תפוצת נמענים, צ'אטבוט לאיסוף לידים ומתן שירות לקוחות באופן יעיל ומקצועי

חנות אונליין

easycard

פתרונות סליקת אשראי

תוכנה לניהול מרפאה

HOWAZIT

סקרים ומשובים למדידת חווית לקוח

שידורית

שידורית מאפשרת מגוון פתרונות דיגיטליים מתקדמים ובממשק למערכת רפיד וואן. מענה אנושי חיצוני, סנכרון יומני קופ"ח ליומני רפיד, זימון תורים אונליין ועוד

בינה עסקית - BI

פתרון הBI מאפשר להנהלת הארגון לקבל מידע הנאסף ממערכת הניהול ולהציגו באופן ברור בעזרת דשבורדים וטבלאות לכדי קבלת החלטות עסקיות בזמן אמת

מפרט מערכת הניהול RAPID ONE

מרכזיה טלפונית

מערכת זימון תורים

תכנית טיפול והצעות מחיר

ניהול לידים ומכירות - Crm

ארכיון מסמכים ותמונות

מודול קורסים

ניהול מסמכים והפקת חשבוניות

טפסים דיגיטליים

תכנית מבוססת דיאגרמת גוף ופנים

יומן פגישות מתקדם

צפו עכשיו בפיתרונות רפיד וואן לתחומים השונים

Play Video
תוכנת רפיד וואן בענן למרפאות אסתטיקה
Play Video
תוכנת רפיד וואן בענן למרפאות שיניים

צפו בפתרונות התוכנה

Play Video
crm - ניהול לידים ומכירות
Play Video
יומן פגישות מתקדם
Play Video
פגישה וירטואלית
Play Video
תיק רפואת שיניים

לקוחות מרוצים

Play Video
Play Video
Play Video

אבטחת מידע

חברתנו מוסמכת לתקן iso 27001, המערכות מוגנות באמצעות מערכת אנטי וירוס, firewall, מערכת נגד תוכנות כופר, ואף Cyberwall לניטור ומניעת איומי אבטחת מידע מבפנים ומבחוץ לארגון. לתוכנת רפיד וואן אפשרות שימוש באימות כפול OTP לכניסת המשתמשים וכן ניהול לוגים לתיעוד פעולות המשתמשים.

תוכנת ניהול מתקדמת מבוססת SAP Business One

Rapid One היא תוכנת ניהול מתקדמת המספקת פתרון לניהול מרכזים רפואיים בענן. התוכנה משלבת בתוכה אפשרות לניהול תיקי לקוחות, יומן תורים וניהול חדרים מתקדם, ניהול ובקרת תוכניות טיפול, תיעוד רשומות רפואית, ניהול טלמרקטינג ושיווק, הפקת חשבוניות וקבלות ועוד

crm - ניהול לידים ומכירות

מודול הCRM מאפשר לכם לנהל את הלידים ושרשרת המכירות שלכם בצורה מתקדמת.היתרון שלכם הוא כמובן מערכת ניהול אחת המרכזת את הלידים והלקוחות יחד. קליטת לידים ממקורות ההגעה שלכם, תיעוד ומעקב מסודר, יצירת תזכורות ומשימות לנציגים, תצוגת משפך הלידים ואפשרות הזזה משלב לשלב בשרשרת המכירה ועוד

תכנית טיפול והצעת מחיר

יצירת תוכניות טיפול ללקוח, שליחה בדוא"ל, אפשרות שכפול תוכניות, ניהול הנחות לתוכנית ולפריט, שיבוץ צוות רפואי לטיפול מסוים בתוכנית, אפשרות סדרות טיפול ע"פ כמות /תוקף/ שניהם ועוד

דיאגרמות גוף ופנים לתכניות טיפול

מודול הדיאגרמות הדינמי שלנו מאפשר ביטוי גרפי של הצעת המחיר. לדוגמה להציג את אזורי הטיפול בהסרת שיער, לבצע מיפוי נגעים, לציין אזורי הזרקה. ניתן לעשות שימוש בצילום של המטופל/ת או בדיאגרמה סכמטית. כמו כן להצמיד לכל טיפול צילומי לפני ואחרי. המודול מהווה פתרון מושלם לעוסקים באסתטיקה, דרמטולוגיה ותחומים רבים נוספים.

צ'אט פנים ארגוני בין צוות המרפאה

באמצעות הצ'אט תוכלו בקלות לתקשר עם יתר הצוות שלכם המשתמשים בתוכנה. ניתן לשלוח הודעה למשתמש בודד או לקבוצת משתמשים, לדוגמא כל הרופאים או מזכירות או בכלל רק משתמשים מסניף מסויים. ההודעה קופצת מיידית אצל הנמען גם אם הוא לא על חלון התוכנה בדפדפן ומטפל בדברים אחרים. יתרון נוסף הוא שכל ההודעות נשמרות בצ'אט בתוך התוכנה.

יומן פגישות מתקדם

יומן הפגישות מאפשר ניהול קל וחכם של התורים. פגישה קבוצתית, אפשרות שיוך מס' אנשי צוות לפגישה, קביעת רצף תחנות במועד אחד למעבר בין הצוות וחדרים.תזכור אוטומטי לתורים. ניהול חדרים. תצוגות יומן מגוונות.
אפשרות סנכרון ליומני גוגל ואופיס 365

טפסים דיגיטלים

עוברים למרפאה נטולת ניירת. כל טופס שלכם הקימו עצמאית ושלחו למטופל בסמס או בדוא"ל למלא ולחתום. ניתן גם להחתים על טאבלט במרפאה או במעמד הסבר הרופא על הטיפול. בנוסף תוכלו להקים ולשלוח סקרים למטופל לאחר טיפול לדוגמא ולקבל דו"ח מרכז על תוצאות הסקרים מכל המטופלים שלכם.

ניהול מסמכים

ניהול המסמכים מאפשר לכם לשמור תחת הלקוח מסמכים ותמונות ע"י סריקה ישירה ממכשיר הסורק שלכם או העלאת קובץ או צילום ישירות ממכשיר הטאבלט או הסמארטפון שברשותכם. ניתן להציג תמונות במקביל ואף לשתף אותם למייל חיצוני, Google Drive, One Drive, Dropbox

מרכזיה טלפונית וירטואלית (*מוצר משלים)

מרכזיה וירטואלית מתקדמת המאפשרת הקפצת חלון שיחה נכנסת או יוצאת ישירות מהתוכנה.לנציג אפשרויות פעולה מהירות מול המתקשר כגון: תיאום תור מהיר, קפיצה לתיק. במידה והמתקשר אינו קיים במערכת ניתן להקימו כלקוח,ליד או לשייך ללקוח קיים. פרטי השיחות מתועדות בכרטיס הלקוח כולל הקלטה ואפשרות הורדת קובץ.

דשבורד ודו"חות

תמונת מצב עדכנית מוצגת ישירות בדשבורד הניתנת לעריכה: עסקאות שנסגרו, הכנות, עמידה ביעדים שהגדרתם, פעילות אחרונה מול לקוחות ועוד. מגוון דו"חות מערכת לחיפוש מבוקשכם בנושאים פיננסיים, טיפולים, לקוחות, תכניות טיפול. ניתן לייצא לExcel ו PDF.

פגישות וירטואליות

באמצעות ממשק מתקדם עם חברת zoom יצרנו עבורכם אפשרות לפגישה וירטואלית בין הרופא למטופל. קבעו תור ביומן וציינו שהיא וירטואלית, הלקוח יקבל דוא"ל עם קישור לפגישה ובמועד הרצוי הרופא פשוט מסמן "התחל פגישה".

תיק רפואת שיניים

ממשק גרפי מתקדם לתכנון תוכניות טיפול, המשלב תצוגת צלב וטבלה יחד עם תכנון שלבי ביצוע התוכנית. מספר בלתי מוגבל של תוכניות ללקוח. צילומי ארכיון כחלק אינטגרלי מהתיק ומתוכנית הטיפולים. טפסים רפואיים יעודיים : מודול השתלות , ניהול עבודות מעבדה

הנה"ח

המערכת כוללת אפשרות הפקת מסמכים פיננסיים: חשבוניות, קבלות, זיכויים, חשבונית עסקה.
המסמכים מופקים ישירות בסאפ ע״י המערכת ומאפשרת הדפסה או שליחה בדוא"ל.
ממשק סליקת כרטיסי אשראי בשיתוף חברת איזיקארד.

בקרת נוכחות עובדים

שעון נוכחות מובנה בתוכנה לתיעוד זמני כניסה ויציאה של צוות המרפאה. ניתן להגיש בקשות השלמה במקרה של איחורים וחיסורים. לבעלי הרשאה מתאימה תהיה גישה לאישור בקשות העובדים וכן דוחות סיכום חודשיים.

מרשמים דיגיטליים

משולחן הרופא הישר לדוא"ל המטופל. המרשמים של המטופלים שלכם לעולם לא יאבדו. הרופאים שלכם יכולים להעלות קובץ חתימה שלהם אשר יחתום אוטו' את המרשם ובכך להמנע מהדפסות מיותרות. כמובן שניתן להדפיס ולחתום אם תתבקשו מהמטופל.

מודול גופי מימון וביטוחים

אפשרות ניהול תשלומים מול גופי מימון וממסדים כגון חברות ביטוח וקופ"ח. שיוך מטופלים לגוף מממן, הקמת מחירונים מתאימיים כולל כיסויים והשתתפות עצמית, דוח"ות ריכוז לפי גוף מימון והפקת מסמכים פיננסיים

מודול שכר רופאים

מודול השכר מאפשר לכם לבנות הסכם שכר אישי מול כל רופא לפי סכום או אחוז שמקבל מכל טיפול. דו"ח הטיפולים מאפשר להציג את סיכום שכרו של הרופא מהטיפולים שביצע בתקופה שבו בחרתם וכן פירוט על כל טיפול וטיפול.

מודול קורסים

ניהול ורישום לקוחות לקורסים/חוגים/סדנאות. ניתן לערוך מפגשים לחוג, להגדיר מינ' או מקס' משתתפים, לשייך מדריך או מס' מדריכים, לשבץ לקוחות ולעדכן סטטוס משלב התעניינות דרך שריון מקום ועד לסגירה. ניתן לעדכן נוכחות למשתתפים. דוחות קורסים שונים, הגדרת מאפיינים לכל קורס כגון: מתחילים/מתקדמים ועוד. תצוגת הקורסים ביומן.

פורטל לקוח (*מוצר משלים)

פורטל הלקוח מאפשר ללקוחות שלכם לבצע פעולות באופן עצמי וללא צורך לפנות למרפאה כגון: זימון תורים אונליין כולל תשלום באשראי על השירות שתיאם, תשלום חוב שלו ו/או בני המשפחה, צפייה והורדה של חשבוניות שהופקו לו. שירות משלים למודול הקורסים כך ניתן לתאם עצמאית מפגשי השלמה ועוד.

מודול צ'ק ליסט

המודול מאפשר להקים תהליך עבודה (אבני דרך) בהתאם לנדרש אצלכם במרכז בכדי לעקוב ולבקר היכן הלקוח נמצא ביחס לתהליך. עוד ניתן להגדיר טריגרים אוטומטיים בכל שלב לשליחת הודעת דוא"ל/סמס/שליחת טופס מקוון ללקוח וכן יצירת התראה ומשימה לצוות וכד'. לכל שלב ניתן להגדיר מס' ימים ליעד סיום והאם הוא נדרש להיות מבוצע וחוסם מעבר לשלב הבא. לדוגמא, מעבדה יכולה להקים את שלבי העבודה עד סיום ושליחת מענה ללקוח, כל שלב יעדכן את הלקוח אוטו' מה הסטטוס.

ניהול WorkFlow

הקימו אוטומציות במערכת באופן עצמאי וכך לחסוך לעצמכם עבודה. באופן מהיר ופשוט תוכלו לקשר אירוע לפעולה שתתרחש אוטו'. ניתן להגדיר שכאשר יתרחש האירוע: סימון הופעה לפגישה, הוספת טיפול, יצירת הצעת מחיר, הפקת חשבונית, הוספת טופס ואף סימון בוצע על פריט בצ'ק ליסט תתרחש אוטו' פעולה של הודעת דוא"ל, סמס, טופס מקוון, שינוי סטטוס שישלח ללקוח.

התממשקות עם מערכת ״חשבונית ישראל״

מערכת הרפיד וואן מאפשרת לכם לקבל מספר הקצאה לחשבוניות מעל 25 אלף ש״ח במסגרת תכנית  ״חשבוניות ישראל״ של רשות המיסים. 

פתיחת צ'אט
שוחח\י איתנו
איך נוכל לעזור לך?